خانه » خدمات موسسه » تهيه و توليد فيلم » سریال سایه ای در تاریکی

سریال سایه ای در تاریکی

از جمله سریالهای تلویزیونی که به همت این موسسه تهیه و تولید شده است ، سریال سایه ای در تاریکی است . که در ۱۳ قسمت ۴۵ دقیقه ای از شبکه ۳ سیمای جمهوری اسلامی ایران ، پخش و تقدیم علاقه مندان شده است .

IMG_0263

g-11

g-12

IMG_0028
این مجموعه تلویزیونی با مضمون اجتماعی به ناهنجاریهای موجود در جامعه از جمله تاثیر مواد مخدر و قرصهای روان گردان در فروپاشی خانواده ها می پردازد.

این سریال قصه آدمهایی است که هر کدام به خاطر شرایطی ، ناخواسته اسیر جریاناتی می شوند که هیچ وجه اشتراکی با آن ندارند. آیلار دختر یک آدم متمول است که به دلیل شرایطی که پدرش ناآگاهانه برای او به وجود آورده در دام افرادی گرفتار میشود که سعی میکنند از موقعیت خانوادگی او به نفع خود استفاده کنند. این سریال در لوکیشن هایی چون دریاچه شورابیل ، شهر سیاحتی سرعین ، گردنه حیران ، شهرستان آستارا ، بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی ، راسته بازار اردبیل ، پلهای قدیمی و … تصویربرداری شده است .

در این سریال بازیگرانی چون مجید مشیری ، شهرام عبدلی ، افسانه ناصری ، بهار ارجمند ، ناصر رهنما آذر ، بهرام پور دنیا ، شهنام شهابی ، فرشید سلامت ، امیر کاوه آنجان ، صبا مهری ، حشمت آرمیده ، لعیا میرنصیری ، مریم خدارحمی ، فرهاد طوفان ، طاهر جهانگیری ، مینا سیمزاری ، احمد فیضی ، شهرام پوردنیا ، احمد پرستان ، الناز صادقی ، پروین شایگان و … به ایفای نقش می‌‌پردازند.

تهیه کننده :ودود آقا محمدیان

مشاور کارگردان و پروژه : شفیع آقامحمدیان

نویسنده: نادر وحید

کارگردان: سید ابراهیم جوادخانی

طراح صحنه و لباس :علی اسماعیلی

صدابردار: سیامک نیازی

تصویربردار: فرشید علیزاده

طراح گریم: احسان روناسی

دستایر تهیه : امین راک.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*